• Обновено
Сина Polynesian Маорски Племенски Моделот Печатење на Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Сина Polynesian Маорски Племенски Моделот Печатење на Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа Е Добар За Подарок За Пријатели И Роднини.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Нашата Печати Ранец Е Совршена Големина И Прифатлива, Совршен Квалитет Торба За Сите Ваши Сопствени Потреби, Како Што Се Младите Спортски Тимови, Училишта, Образовните Центри, Корпоративни Канцеларии, Летни Кампови И Спортски Сали, Сите Можат Да Имаат Корист Од Овие Drawstring Ранец Патент Кеси.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време И Да Не Окупираат Секој Простор.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.Исто Така, Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.На Пациентот Drawstring Е Силен И Издржлив, И Тоа Не Е Лесно Да Падне.Тој Е Компактен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди