• Обновено
Зимски Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Зимски Печати Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Печати на враќање превозот етикета.Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.На Пациентот Drawstring Е Силен И Издржлив, И Тоа Не Е Лесно Да Падне.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Материјал Опис : Полиестер (Полиестер Влакна) Е Лесна Ткаенина Која Е Исто Така Многу Силна И Може Да Издржи Секојдневно Носат И Солза.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Биде Фитнес Ранец Или Schoolbag; Многу Погоден За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Вклучувајќи И Училиште, Патување, Тим, Одење, Кампување, Пливање, Плажа, Одмор, Патување, Работи, Шопинг, Салата, Итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нашите Трајни Drawstring Ранци Имаат Квалитет Патент, Издржливи Ткаенини И Безбедна За Шиење, Тоа Е Одлично За Патување, Одмор, Плажа, Кампување, Деловни Патувања Или Секојдневно Use No Повеќе Се Грижите За Загадувачките Вашата Торба, Бидејќи Овие Кеси Се Машина Перат, Обновливи И Издржливи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Најголемата Карактеристика На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен.Тој Е Компактен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени.Исто Така, Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди