• Обновено
Spreadshirt Правда Лигата Бетмен Логото Потресени Памук Drawstring Торба, црна

Spreadshirt Правда Лигата Бетмен Логото Потресени Памук Drawstring Торба, црна

Rating 
DEN 387.36

Залиха
Во магацинот.

Официјално лиценцирани Правда Лигата на производот.Одлично за било Бетмен фан и како Бетмен костим за ноќта на Вештерките или било какви други фенси облека партија.Во потрага по место за да го чувате вашите предмети?Болните од lugging околу тоа гломазна bookbag?Потоа да се одлучат за памук drawstring торба, која е светлина, удобен, и разновиден.Тоа е добра опција за краток одмор или се менуваат на работа.Направен од 100% памук, ова cinch вреќа е долга-трајни и лесни да се чистат.За најдобри резултати и да се зголеми издржливост машина за миење ладно, внатре кон надвор и ја собори сува на ниска топлина.Мерки 14" x 18".Совршен за да го носат вашиот фитнес облека, учебници или сите ваши потреби за една ноќ.Сè е полнети безбедно внатрешноста со drawcord cinch јаже затворање.Изгледаат добро во секое време со овој кул додатоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди