• Обновено
Drawstring Спортски Ранец BuyAgain Отпорен на Вода String Торба Спорт Салата Sackpack за Жени Мажи Студентите Големи Димензии со Патент, Браун

Drawstring Спортски Ранец BuyAgain Отпорен на Вода String Торба Спорт Салата Sackpack за Жени Мажи Студентите

Rating 
DEN 1406.40

Залиха
Во магацинот.

Полиестер поставата Drawstring Ранец.Drawstring затворање - Привлече Кабелот Затворање го прави погодно за вас за складирање на работите брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Машина Перат - Достапни за Машина за Миење, препорачуваме да користите благ детергент и висат да се исуши.Голем Капацитет - Со големи оддел мерки 15" x 18", овој спортски ранец е доволно голема за вршење на разни предмети, како што се спортски облека, крпа, чевли, плива опрема, дневно резерви.Тоа е совршен за фитнес, јога, танц, патување, багаж, кампување, планинарење, тимска работа, обука и така натаму!Тоа е погоден за мажи,жени.Подобрување на Издржливост и Удобност - Со здрав нерешено кабелот рамо дизајн, густата drawstrings може да prvent од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Лесни string ранец со главниот голем простор и патент џебови кои можат да ги собере сите предмети што треба да се брза.Својата совршена за на училиште,, сали, спортски, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди