• Обновено
Camomile Моделот Печатење на Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Camomile Моделот Печатење на Drawstring Кеси Салата Торба,String Торба Cinch Салата â€sackpack â€за Мажи Жени

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Исто Така, Може Да Се Печатат Со Ексклузивен Лого Дизајн На Групните Активности.Црна Полиестер Платно Фиксни На Грбот Е Дамка-Отпорни И, Исто Така, Има Чувство На Модата Донесе Од Страна На Контрастот.; Лесен И Пренослив, Тоа Може Да Се Здипли Во Секое Време И Да Не Окупираат Секој Простор.Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди