• Обновено
CONVO VR Контролер Зафат Маска,Силикони Зафат Покритие за Oculus Потрагата 2 Рака Контролер Костец Додатоци,Анти-Фрли VR Заштитна Зглоб Ремени,Дише & Анти-Пот (1 Пар)

CONVO VR Контролер Зафат Маска,Силикони Зафат Покритие за Oculus Потрагата 2 Рака Контролер Костец Додатоци,Анти-Фрли

Rating 
DEN 251.76

Залиха
Во магацинот.

Спецификации : Име : VR Контролер Зафат Покритие за Oculus Quest2 Material квалитет : silicone Color : проѕирно сини/транспарентен white Weight : околу 64 грама (пар)Пакување Листа : 1 Пар на VR Контролер Зафат Покрие Забелешка : 1.Тоа може да бидат директно отстранети и се мијат, на силиконски материјал е безбедно и животната средина, и може да се користат со доверба.Rotatable занитвам ви овозможува малку да се прилагоди на агол според различни големина раце играта или акции за додавање на повеќе флексибилност. Овој вид на VR стакло поклопецот е направен од силикон материјал, тоа се чувствува мека и лесна, и може да се користат со доверба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди