• Обновено
uxcell M8x1.25мм Хексадецимален Орев Олеснување Кабелот Костец Кабел Жлезди Одредување Конектори Couplers 2 парчиња

uxcell M8x1.25мм Хексадецимален Орев Олеснување Кабелот Костец Кабел Жлезди Одредување Конектори Couplers 2

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Име на производ : Кабел Жлезда; Пакет Содржина : 2 парчиња x Кабел Жлезда.Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Тежина : 20g; Вкупната Големина : 11 x 20mm/0.43" x 0.8"(Хексадецимален W*H).Тема К. Г. : М8; Конец Теренот : 1.25 mm/0.05".Тема Должина : 5mm/0.2"; Кабел Опсег : 3-5.5 mm/0.12"-0.22".Се користи за одредување на кабли, водоотпорен дизајн.Специјален дизајн на гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди.Без демонтажа, кабли може да се вметне преку директно потоа заострените лесно.Се применува за машини за контрола на кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди