• Обновено
Пекарите Гордост S3007X Черупка

Пекарите Гордост S3007X Черупка

Rating 
DEN 287.28

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Пекарите Гордост е добро познат по своите гас-отпуштен преносливата печки и нуди брза испорака и одлични услуги на клиентите.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Пекарите Гордост S3007 X Черупка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди