• Обновено
[Надградена Верзија] КИВИ дизајн USB-C Кабел 16 Нозе/5 Метри, со Голема Брзина за Пренос на Податоци, Брзо Полнење Кабел Oculus Линк Виртуелната Реалност Слушалки Кабел за ?

[Надградена Верзија] КИВИ дизајн USB-C Кабел 16 Нозе/5 Метри, со Голема Брзина за Пренос на Податоци, Брзо Полнење

Rating 
DEN 791.76

Залиха
Во магацинот.

Надгради линк кабел - Надградена линк кабелот има вграден сигнал на пренос засилувач Специјално дизајнирани за Потрагата 2 од Oculus, што го прави пренос стабилни, обезбедување на вас со флексибилни игра простор и во исто време прави играта неспокојот.Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте совети на+ содржина да се направи oculus потрагата линк кабел работа за вас.Брз пренос со полнење - USB 3.0 поддржува пренос на податоци брзина до 5 Gbps, исто Така ви овозможува да ја полните Потрагата Слушалки додека играње така што нема потреба грижете се Потрагата ќе снема на енергија. 16 метри должина и агол од 90 степени - На доволно долго, но лесни кабел кој овозможува долги пренесување на податоци, но не и губење на сигналот.USB-C 90 степени Агол Крајот се направи тоа не се држи надвор и лесен за употреба со Потрагата.Ултра-издржливи - USB C кабел е изработен од калај-обложено бакар и покриени со високо-квалитетни ПВЦ материјал, тоа е издржлив, флексибилни, и има одличен анти-свиткување s New User-friendly Дизајн. -Ажурирање на вашиот Oculus верзија на Софтвер за да 1.43 или над и сите други Возачи. -Оневозможи PTC (Јавни Тест Канал). -Приклучете USB ЕДЕН во задниот дел на вашиот компјутер директно до вашиот плоча (црвена слот) USB 3.0. -Ако имате аудио прашања, одете на прилагодувањата на уредот и вклучете го Потрагата слушалки.Ве молиме имајте во предвид : .Ве молиме поврзете го USB-порта на задната страна на компјутерот Плоча.Ве молиме надградба Oculus СТАН Верзија на 1.43.0.324229. Затворање на Јавните Тест Канал.

Основни карактеристики

Најдобри понуди