• Обновено
KELIFANG Замена на Капакот на Батеријата Вратата Компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Серија S Контролер, Батеријата Назад Школка Поправка на Дел Компатибилен со Xbox Безжичен

KELIFANG Замена на Капакот на Батеријата Вратата Компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Серија S Контролер, Батеријата

Rating 
DEN 150.96

Залиха
Во магацинот.

КОМПАТИБИЛНОСТ - Замена за Xbox Серија X / Xbox Серија S контролер, совршено се вклопуваат за замена на оштетени или изгубени батеријата вратата.СОДРЖИНА - 4 пакет на Xbox Серија X / Xbox Серија S батеријата назад школка.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Точно одговара Batteryback Покрие без никакви недостатоци.ДИМЕНЗИЈА - 2.2 * 1.4 * 0.8 инчи (55 * 35 * 20mm).Мала ТЕЖИНА - 0.22 оз(6g), удобен и лесен за користење, играње игри без никаква тежина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди