• Обновено
uxcell Злато на Ѕвонење Месинг Бодликава Y Тип 3 Начини 10мм Дијаметар на Цревото Конектор

uxcell Злато на Ѕвонење Месинг Бодликава Y Тип 3 Начини 10мм Дијаметар на Цревото Конектор

Rating 
DEN 179.76

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ : Црево Конектор;Дизајн : Y Форма.Материјал : Месинг;Боја : Злато На Ѕвонење.Големина : 53 x 45 x 11mm/ 2.1" x 1.8" x 0.43" (L*W);Устата Дијаметар : 10мм/ 0.39".Тежина : 22g.Пакет Содржина : 1 x Y Форма Црево Конектор.Compatability : бензински, гориво, гас, органски гориво, вода и други течности.Брз и Сигурен конекции.Направени од цврст месинг материјал во злато тон, може да се користи за долго време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди