• Обновено
LANMU Батеријата Пакет Моќ Банка Компатибилен со Oculus/Meta Потрагата 2 и Потрагата, Елита Рака,3300mAh Брзо Полнење и Лесни Продолжен Батеријата за Екстра 1.5 Часа Изведба

LANMU Батеријата Пакет Моќ Банка Компатибилен со Oculus/Meta Потрагата 2 и Потрагата, Елита Рака,3300mAh Брзо

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Се прошири Игра Time : vr слушалки е потребно многу на батеријата да се кандидира, и со оваа батерија, пак,ќе може да продолжи да игра, без да се грижиш за слушалки е неуспешна поради слаба батерија.Белата батеријата пак го прави поблиску до белата Oculus Потрагата 2, може да се работи и со сите vr слушалки со тип c connector.Безжична Итни Полначот : Надворешна Батерија Компатибилен со Oculus Потрагата 2 е супер лесен и тоа не додадете која било значајно губење на вашиот Oculus Потрагата 2, и не се чувствуваат како товар да имате во прилог, ви нудиме повеќе удобно забава време. (Забелешка : 1.Дополнителна Батерија Компатибилен со Oculus Потрагата 2.5 часа изведба.Лесен за употреба, само приклучете и наплаќаат.5 часа изведба. 90 степени Адаптер : LANMU Дополнителна Батерија Компатибилен со Oculus Потрагата 2 доаѓа со право агол адаптер, кој овозможува моќ банка да седат малку понатаму надвор и повисоко, како и да не го блокира аудио џек и овозможуваат да користите приклучок за слушалки.Црвена и Сина Светлина Индикатор : моќта банка ќе флеш црвено светло кога е наполнета, и да престане да трепка и ќе остане на цврста црвено светло, додека целосно наполнета.Совршен Компатибилност : Работи добро со Oculus Потрагата 2, Oculus Потрагата ,Oculus Потрагата 2 Елита Рака и други слушалки со тип c connector.5 часа игра време, нудејќи подобра виртуелната реалност искуство. 3300m Ah капацитет, додадете екстра 1. Белата батеријата пак го прави поблиску до белата Oculus Потрагата 2, може да се работи и со сите vr слушалки со тип c connector.Предвидено од 180 дена нема причина да се вратат услуга.Ова мора да биде оној што се бара fo).Лесен за употреба, само приклучете и наплаќаат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди