• Обновено
Calvas климатизација мотор за gree инвертер клима уред променлива фреквенција наизменична СТРУЈА внатрешен вентилатор на моторен SIC-37CVL-F115-2

Calvas климатизација мотор за gree инвертер клима уред променлива фреквенција наизменична СТРУЈА внатрешен вентилатор

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

Поддршка за апликација : Нема.Канал : 1. Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : n.Тип : клима уред motor Model : SIC-37 CVL-F115-2 FN10 Q-ZLDC310 V 15 W0.63 A 1400r/min8 P E级 IP41 Red : Vm Black : GNDWhite : Vcc ​Жолта : Vsp Blue : PGItem спецификите : Поддршка за апликација : No Channel : 1 Use : Воздух Conditioner Frequency : 433 MHz Model број : n Package : No Wireless комуникација : IR.

Основни карактеристики

Најдобри понуди