• Обновено
Nintendo amiibo - Bayonetta (SSB)

Nintendo amiibo - Bayonetta (SSB)

Rating 
DEN 1295.76

Залиха
Во магацинот.

Само допрете amiibo TM додаток на NFC touchpoint да уживаат и се забавуваат во играта екстра функции во компатибилен игри на Nintendo Вклучите системот, Новиот Nintendo 3 DS систем, или Wii U конзола.Се препорачува за деца на возраст од 6+.

Основни карактеристики

Најдобри понуди