• Обновено
10 Парчиња Поставени Инструменти FORCEP со Liston Коска Машина ДДП Сет

10 Парчиња Поставени Инструменти FORCEP со Liston Коска Машина ДДП Сет

Rating 
DEN 815.76

Залиха
Во магацинот.

10 ПАРЧИЊА ПОСТАВЕНИ ИНСТРУМЕНТИ FORCEP СО LISTON КОСКА МАШИНА ДДП СЕТ.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Одличен Квалитет.Исто Како Што Е Прикажано На Сликата.Оваа група се Вклучени : 1 Бруер Гума Браната Менгеме Форцепс 1 Ирис Режа 4.5", Директно 1 Композитни Превозникот, Среден/ Голема, Двојно Заврши 1 Articulating Хартија Форцепс,Директно 1 Гумена Брана Рамка сите нерѓосувачки челик Изградбата 1 Композитни Носечки СИНГЛ 1 Памук Колеџ Plier, 6" 1 Articulating Хартија Форцепс,Криви 1 Огледало се Справи со огледало # 5 1 Гумена Брана Рамка 2 Tofflemires Матрица Retainer, Универзал 1 Explorer # 23, Една Заврши 1 Hollenback, Двојно Заврши 1 Cleoid-Discoid 3/6, Двојно Заврши 1 Cleoid-Discoid 89/92, Двојно Заврши 1 БАГЕР 1 Црна Композитни PLUGGER # 1/2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди