• Обновено
МАК Либерман Око Speculum Прилагодливи Fenestrated Сечилото Офталмологија Инструмент

МАК Либерман Око Speculum Прилагодливи Fenestrated Сечилото Офталмологија Инструмент

Rating 
DEN 424.80

Залиха
Во магацинот.

Мак резерви е Ирски бизнис име специјализирани во производство на хируршки, и стоматолошки инструменти.Средба на меѓународните трговски стандарди што нудат највисок можен квалитет на стоката, како и фокусирани и attentative услуги на клиентите.Наша примарна цел "да бидат професионалци" на пазарот подразбира вредноста на давање однос на сите наши деловни партнери, вработени и клиенти.МАК Либерман Око Speculum Прилагодливи Fenestrated Сечилото Офталмологија инструмент,....Спецификации,....Производ = MAK Либерман Око Speculum,....Мерење = 8cm,...Материјал = Нерѓосувачки Челик,...Употреба = Еднократно,...По Завршувањето = Досадна,....Autoclavable = Yes,...Сертификати Одобрени = ISO, CE,.

Основни карактеристики

Најдобри понуди