• Обновено
Meiko 9621795 Fv40 Заменува 953691 Impeller

Meiko 9621795 Fv40 Заменува 953691 Impeller

Rating 
DEN 2388.72

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Meiko произведува опрема подлошки за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Германија.Meiko 9621795 Fv40 Заменува 953691 Impeller Meiko произведува опрема подлошки за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди