• Обновено
Meiko 9715033 Коло

Meiko 9715033 Коло

Rating 
DEN 14427.84

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Meiko 9715033 Коло Вистински ОЕМ замена дел Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди