• Обновено
Џет-Tech 10479 Браник

Џет-Tech 10479 Браник

Rating 
DEN 275.28

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Џет-Tech гради dishwashers за службата за храна индустрија вклучувајќи undercounter, подвижни, врата тип и стакло подлошки.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Италија.Џет-Tech 10479 Браник.

Основни карактеристики

Најдобри понуди