• Обновено
Meiko 9635613 Печат, Axial Лице, Ми-П

Meiko 9635613 Печат, Axial Лице, Ми-П

Rating 
DEN 4847.76

Залиха
Во магацинот.

Тип На Производ : Машина За Миење Садови.Пакет Димензии : 1.8 " L X1.5 " W X2.0 " Х. Земја На Потекло : Германија.Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Meiko 9635613 печат, axial лице, мерење-п ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) дел.Meiko произведува опрема подлошки за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди