• Обновено
Џет-Tech 16745 Левата Страна Рек Упатство

Џет-Tech 16745 Левата Страна Рек Упатство

Rating 
DEN 3009.84

Залиха
Во магацинот.

Вистински оем замена дел.Џет-Tech гради dishwashers за службата за храна индустрија вклучувајќи ги и под контра, подвижни, врата тип и стакло подлошки.Користете вистинско оем делови за безбедност, сигурност и перформанси.Џет-Tech 16745 левата страна рек водич.Овој објект е вистински Авион Техника original equipment manufacturer замена дел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди