• Обновено
Џексон 636-851 Држете го Уредот за Џамбо Џек Цевка Стојат, 10 Должина, 10 Ширина, 10 Висина

Џексон 636-851 Држете го Уредот за Џамбо Џек Цевка Стојат, 10 Должина, 10 Ширина, 10 Висина

Rating 
DEN 2355.12

Залиха
Во магацинот.

За џамбо џек цевка застане.Пакет Димензии : 12.192 H x 25.146 L x 19.05 W (сантиметри).Пакет Тежина : 8.6 фунти.Земја на Потекло : сад.Џексон 636-851 Држете го уредот за Џамбо џек цевка застане е изборен уред за моделот 636 џамбо џек цевка застане.Оваа единица тежина од околу 5 килограми.

Основни карактеристики

Најдобри понуди