• Обновено
Meiko 9544292 Дозирање Детергент Единици

Meiko 9544292 Дозирање Детергент Единици

Rating 
DEN 4220.64

Залиха
Во магацинот.

Пакет Димензии : 7 L x 9 H x 9 W (инчи).Пакет Тежина : 0.7 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 9544292. Meiko 9544292 Дозирање Детергент Единици Вистински ОЕМ замена дел Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди