• Обновено
Џексон 5930-002-43-44 Delime Ab6Ma2Pb Idec D Префрлате

Џексон 5930-002-43-44 Delime Ab6Ma2Pb Idec D Префрлате

Rating 
DEN 874.08

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Џексон е производител на Комерцијални јадење машини за службата за храна индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за Безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Џексон 5930-002-43-44 switch.

Основни карактеристики

Најдобри понуди