• Обновено
Meiko 9208751 Светлина Тело со Црвена Леќа, 24V

Meiko 9208751 Светлина Тело со Црвена Леќа, 24V

Rating 
DEN 1794.24

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Meiko 9208751 Светлина Тело Со Црвена Леќа, 24 V Вистински ОЕМ замена дел Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди