• Обновено
Злато Flatware Поставите 24K Позлатен Деми Десерт Лажици 'Богородица', Стариот Свет Гроздобер Антички Дизајн Есцајг, Сет од 6 x 6 долго

Злато Flatware Поставите 24K Позлатен Деми Десерт Лажици 'Богородица', Стариот Свет Гроздобер Антички Дизајн

Rating 
DEN 911.76

Залиха
Во магацинот.

Сет од 6 x 6" долго лажици.Стариот Свет Антички дизајн, украсени се справи.Злато позлатен од не ' рѓосувачки челик, машина за миење садови безбедно.Прави единствена партија подарок или корист.Појавување на предници на располагање.Поставување на вашата маса со овие позлатени лажици и донесе елеганција и класата за секоја прилика.Овие Злато Позлатен Лажици украсени со стари свет, моделот се одлични за одмор оброци и специјални прилики.Надвор од домашна употреба, тие се неверојатно прилог за угостители, хотели, buffets и повеќе.Заврши изглед со соодветен сет на златниот служат предници. 6 - Компјутери 5" долго Десерт или Деми Лажици 24 Karat Злато Позлатен.Се продаваат во јасна опфатени подарок кутија.Го прави одличен подарок за многу наврати.

Основни карактеристики

Најдобри понуди