• Обновено
Индустриски Шиење 19 КОМПЈУТЕРИ Set Една Игла се Вклопува JUKI Брат Пејач CONSEW

Индустриски Шиење 19 КОМПЈУТЕРИ Set Една Игла се Вклопува JUKI Брат Пејач CONSEW

Rating 
DEN 507.12

Залиха
Во магацинот.

Директно Бод машина за шиење 19 компјутери.во собата.Ќе одговара на повеќето Индустриски Една игла Машини. (Нема да се вклопи во Одење Foots). 1 компјутер.Стандард една игла нога дел#24983 1pc.Игла плоча дел#147150 (за мала до средна тежина материјали-стандардна големина кога за прв пат се купи машина). 1pc.Се хранат Куче дел#149057 ( за мала до средна тежина материјали-стандардна големина кога за прв пат се купи машина.). 1pc.Bobbin Случај дел#52237 10pc.Метал bobbins. 2 парчиња.Игла плоча завртки 2 парчиња.Се хранат Куче завртки 1pcs.нога палецот завртка #286. Машини што ќе се вклопи во овие Делови.Брат : Б-серија : 705,715,735 Consew : 210,218,219,220,230 R,290 R,292,310,2230 R,7360 R-1,7360 RH Feiyue : FY8500, FY8700 Juki : DDL сите класи 8100,8300,8700,5550 Мицубиши : ДБ-серија : 120,122,126,130,170,189,199 LS2 серија : 130,150,180,190,1130, LX2-630 Пејач : 95,96,120 u,121c,121 D,220u12,241,251,281,366 к,400w,402w,451k,600w,660a,770 D,771 D,2491 D Тојота : AD156,AD157,AD338, D146,D347,D348,D2432 Yakumo : 178 Y-3, DBEN63,DBUN65,DENIN720,DSN-58 Yamata; FY8500,FY8700 и многу, многу повеќе.НЕ ЌЕ РАБОТАТ СО PFAFF, АДЛЕР И DURKOFF.

Основни карактеристики

Најдобри понуди