• Обновено
Универзална V Машина За Шиење Моторни Појас

Универзална V Машина За Шиење Моторни Појас

Rating 
DEN 205.20

Залиха
Во магацинот.

Универзална Индустриски V Машина за Шиење Моторни Појас V Појас 36" Бескрајни Rubberized V Појас, Долготрајни, Масло Отпорност, Отпорност на Топлина, Моќен, Шок Доказ, Голема Флексибилност, Анти Шок, Цврсти V Појас Индустриска Машина за Шиење Појас 3/8" широк X 36" Долго М-36 36 V.V Машина за Шиење Моторни Појас 36 инчи.Работи Со : Generic 36 V Генерички М-36 Опис : Универзална Индустриски V Машина за Шиење Моторни Појас V Појас 36" Бескрајни Rubberized V Појас, Долготрајни, Масло Отпорност, Отпорност на Топлина, Моќен, Шок Доказ, Голема Флексибилност, Анти Шок, Цврсти V Појас Индустриска Машина за Шиење Појас 3/8" широк X 36" Долго М-36 36 V.

Основни карактеристики

Најдобри понуди