• Обновено
Wildkin Деца Возен Багаж за Момчиња и Девојки, се Носат на Багаж Големина е Совршена за на Училиште и во текот на ноќта Патување, Мерките 16 x 12 x 6 Инчи, BPA-free, Маслиново Дец?

Wildkin Деца Возен Багаж за Момчиња и Девојки, се Носат на Багаж Големина е Совршена за на Училиште и во текот

Rating 
DEN 1152.00

Залиха
Во магацинот.

ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY ДИЗАЈН - Нашите деца suitcases за момчиња и девојчиња функција телескопски врвот се справи со изработка на туристички лесно и забава за вашето дете, но тоа е пространа главната преграда која ќе го направи пакување бриз за родителите.ХРАБАР МОДЕЛИ - На Wildkin, ние знаеме дека деталите се важни за вас и за вашето дете, и ние се сигурни дека нашите деца багаж со тркала за девојки и момчиња hardside беше дизајниран со тоа на ум.Децата возен ранец во кој се живописни, разиграни модели кои го прават сте малку оние кои ја сакаат оваа детска соба со тркала за момчиња и девојчиња забава нов прилог на нивното училиште и патна опрема.Нејзината пространа дизајн лесно се вклопува сè вашето дете потреби, додека се лесен доволно за да се осигура дека тие не се мери надолу.Од ручек кутии за duffel кеси, вреќи за спиење.Боја : Heroes Wildkin е Тркалање Багаж е совршен додаток!Мерење на 16 x 12 x 6 инчи, оваа багаж функционира одлично како училиште торба или да се носат на.МОДЕЛОТ КООРДИНИРА СО ДРУГИ WILDKIN И МАСЛИНОВО ДЕЦА ПРЕДМЕТИ - Остварување на тема надвор од неа!Овој ултра лесен багаж за девојки и момчиња е дел од нашата Маслиново Детска колекција.Оваа детска' багаж е совршен за на училиште и патување.Секој деца и деца куфер беа дизајнирани со цел да се координираат со други Wildkin опрема и Маслиново Деца предмети.Ќе нема да имаат проблеми со наоѓање на простор за сè што вашето дете треба без разлика повод.Вашето дете ќе љубов има нивната омилена фабрика багаж дизајни со нив on-the-go.ДВОЈНА ЦЕЛ - Секој голем багаж мерки 16 x 12 x 6 инчи.Вие ќе најдете на оваа патување багаж за деца девојки и момчиња супер пространа и погоден за сите видови на патувања, а да не зборуваме да биде совршен училиште додаток за студентот во вашиот живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди