• Обновено
Делта Деца Daybed/Дете Парапет Комплет, Bianca Бела

Делта Деца Daybed/Дете Парапет Комплет, Bianca Бела

Rating 
DEN 862.08

Залиха
Во магацинот.

Го претвора вашиот креветчето за деца кревет и daybed Оваа железница е компатибилен со Делта Деца Реката Креветчето (543150) се продава одделно.JPMA овластен да ги исполнуваат или надминуваат сите безбедносни стандарди поставени од страна на CPSC & ASTM.Тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да ги исполнуваат или надминуваат владата и ASTM стандарди за безбедност.Собрани димензии : 51.75"L x 13.5"H x .75"Дебела.Овој безбеден и здрав Daybed/Дете Парапет Комплет од Делта Децата ви дава мир на умот како вашиот малку еден ја прави движат во големи-дете кревет.Тоа се однесува на животот на вашиот креветчето со негова трансформација од креветчето во безбедна деца кревет и daybed.Ве молиме обратете се до вашиот креветчето е упатството за да се потврди компатибилноста.Оваа Daybed/Дете Парапет Комплет #0095 работи со следниве Делта Деца јасли : Реката 4-во-1 Конвертибилна Креветчето (543150).

Основни карактеристики

Најдобри понуди