• Обновено
DaVinci Модена Деца Кревет во Еспресо

DaVinci Модена Деца Кревет во Еспресо

Rating 
DEN 1896.00

Залиха
Во магацинот.

НИСКО-НА-КАТ ДИЗАЈН : Со своите погодно ниска висина и здрав страна шини, вашето дете може лесно да се искачи во и надвор.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направени од цврст одржлив Нов Зеланд pinewood и TSCA во согласност инженерните дрво - само најдобро за вашиот малку еден.ЗА ВАШЕТО ДЕТЕ Е БЕЗБЕДНОСТА : Каже збогум на токсични хемикалии!Заврши во не-токсични мулти-чекор сликарство процес и да доведе и phthalate безбедно.ДУШЕК КОМПАТИБИЛНОСТ : Ова дете кревет се вклопува во стандардна големина креветчето душек.За најдобро одговара препорачуваме Da Vinci е линија на не-токсични, GREENGUARD злато, водоотпорен душеци.Опис на производот На Da Vinci Модена Деца Кревет е смислено наменета за години транзиција од креветчето да биг-дете кревет.Кој здрав дрвена конструкција, оваа современа деца кревет е како радосна како што е функционален.Дизајниран ниско на земјата и опремени со здрав страна шини, на Модена го прави лесен за вашето дете да се добие во и надвор безбедно како тие се изгради независност и самодоверба.Од Производителот Модена, Италија, дом на фабрики за Ferrari, Maserati, и Lamborghini, одамна е почитуван како епицентарот на модерен дизајн и инженеринг на извонредноста.Тоа е токму она што Модена е : класичен уште модерни, елегантни но цврсти.Силна и добро изградена за бебето, неговата вистинска стил за вашето бебе соба.Нејзините Da Vinci инженеринг.

Основни карактеристики

Најдобри понуди