• Обновено
Montessori Деца Креветчето Големина Bedframe – Возило Тематските Кревет Рамка со Тркала – Дрвени Деца Мебел – Расадник Подарок

Montessori Деца Креветчето Големина Bedframe – Возило Тематските Кревет Рамка со Тркала – Дрвени Деца Мебел

Rating 
DEN 7189.20

Залиха
Во магацинот.

5/8" Балтички Бреза иверица - Производ доаѓа пре-изшкуркан.Дрво е лекува и убава остави како што е, но, исто така, може да бидат обоени, обоен или запечатени треба да сте одбрале да го стори тоа!.Одговара на повеќето 27.5" x 52" креветчето душек' вклучувајќи Ikea - Душекот НЕ се вклучени. 53.5" Должина x 10" Висина x 32" Ширина.Потребни алатки : Филипс Шрафцигер и Гумени Mallet (или чекан завиткани во т-маица - Дрво Зглобовите може да се тесни во зависност од влажноста нивоа).Собранието е Потребно - Многу лесно да се стави заедно.Сите парчиња слот заедно, хардвер и детални инструкции се вклучени.Вклучува 13" Цврсти Гуми КОИ, ВСУШНОСТ, се ТРКАЛААТ!.Направен во САД.ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ/ОГРАДУВАЊЕ : -Дрво е природен материјал.Варијации на бојата, јазли, текстура и зрна може да се случи. -Овој производ е направен со Балтички Бреза Иверица - на декоративни дрвени предмети иверица со дрво јадро. -Овој производ е и TSCA VI и ХИДРАТИ II согласност. -Овој производ е произведен во Лас Вегас, NV. -Овој производ доаѓа пре-изшкуркан.Сите производи се избриша надолу пред да пакување, сепак, некои дрвна прашина може да бидат присутни на отворањето. -Ова дрво производ е се лекува.Тоа лесно може да биде обоено или насликани откако насобраните. -Со оглед на тоа дрво се лекува, прекумерна изложеност на сонце и/или вода и други течности може да предизвика warping и/или боење со текот на времето.Ние ви препорачуваме запечатување на вашиот производ, ако планирате да го користите надвор или низ вода/течности.

Основни карактеристики

Најдобри понуди