• Обновено
Делта Деца #553725 Daybed/Дете Парапет Комплет, Bianca Бела

Делта Деца 553725 Daybed/Дете Парапет Комплет, Bianca Бела

Rating 
DEN 862.08

Залиха
Во магацинот.

Обезбедува додаде безбедност.Тоа се однесува на животот на вашиот креветчето со негова трансформација во безбедна деца кревет и daybed.Се однесуваат на вашиот креветчето е упатството за да се обезбеди оваа daybed/дете парапет комплет е компатибилна со вашиот креветчето.Тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да ги исполнуваат или надминуваат владата и ASTM стандарди за безбедност.JPMA овластен да ги исполнуваат или надминуваат сите безбедносни стандарди поставени од страна на CPSC & ASTM.Собрани димензии : 50"L x 13.75"H x .75"Дебела.Овој безбеден и здрав Daybed/Дете Парапет Комплет од Делта Децата ви дава мир на умот како вашиот малку еден ја прави движи кон голема-дете кревет.Тоа се однесува на животот на вашиот креветчето со негова трансформација во безбедна деца кревет и daybed.Се однесуваат на вашиот креветчето е упатството за да се обезбеди овие шини се компатибилни со вашиот креветчето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди