• Обновено
Делта Деца Бејкер Деца Кревет, Сива

Делта Деца Бејкер Деца Кревет, Сива

Rating 
DEN 2039.76

Залиха
Во магацинот.

Се вклопува во полна големина креветчето душек (душек, постелнина, и перница не се вклучени) Силна & здрав дрвена конструкција.Преодни стил на дизајн Ниско на земјата за лесен пристап за вашето дете Guardrails вклучени за да се задржи детето безбедно Лесно Собранието.Тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да ги исполнуваат или надминуваат владата и ASTM стандарди за безбедност на JPMA овластен да ги исполнуваат или надминуваат сите безбедносни стандарди поставени од страна на CPSC & ASTM.Собрани димензии : 55.25"W x 30"D x 27.75"H. Убаво изработени од јаки и цврсти дрва, Бејкер Деца Кревет од Делта Деца ќе помогне да се направи преминот на "големиот дете" кревет лесно.Фали еден бел облик на headboard, оваа класична детска кревет, исто така, има guardrails на двете страни за дополнителна безбедност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди