• Обновено
Делта Деца Бејкер Деца Кревет Црна

Делта Деца Бејкер Деца Кревет Црна

Rating 
DEN 2039.76

Залиха
Во магацинот.

Се вклопува во полна големина креветчето душек (душек, постелнина, и перница не се вклучени); Силна Ниско на земјата за лесен пристап за вашето дете; Лесно собранието.Guardrails вклучени за да се задржи детето безбедно; Тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да ги исполнуваат или надминуваат владата и ASTM стандарди за безбедност; JPMA овластен да ги исполнуваат или надминуваат сите безбедносни стандарди поставени од страна на ASTM.Собрани димензии : 55.25"W x 30"D x 27.75"H. Убаво изработени од јаки и цврсти дрва, Бејкер Деца Кревет од Делта Деца ќе помогне да се направи преминот на "големиот дете" кревет лесно.Фали еден бел облик на headboard, оваа класична детска кревет, исто така, има guardrails на двете страни за дополнителна безбедност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди