• Обновено
Деца Кревет Рамка, Цврста Борови Дрва Рамка со Безбедноста Парапет, Деца Класичната Спална соба за Спиење Мебел за Деца, Момчиња, Девојки, 53 x 30 x 24.5 (L x W x H) (Brown)

Деца Кревет Рамка, Цврста Борови Дрва Рамка со Безбедноста Парапет, Деца Класичната Спална соба за Спиење Мебел

Rating 
DEN 1936.32

Залиха
Во магацинот.

Совршен за преминот од креветчето да биг-дете кревет.Симплистички, елегантен дизајн.Guardrails на двете страни од креветот за дополнителна безбедност. 8 инчи од подот, безбеден и удобен за мали деца да се искачи во и надвор од креветот.Изработени од јаки и цврсти дрво, постабилна и издржливи.Спецификации : 1. Материјал : Борови Дрва & Plywood2. Боја : Кафена/White3. Димензии : 53" x 30" x 24.5" (L x W x H)4. Тежина : 20.94 кг / 9.5 kg5. Пол : Момчиња, Girls6. Возрасна Група : Toddler Package Вклучува : 1 x Бебе Дете Bed1 x Прирачник.

Основни карактеристики

Најдобри понуди