• Обновено
Сали Хансен Скитници Косата, Внимавајте-Игла Точка Совет Tweezer и Сали Хансен-Eazy Tweezy-Удобност Зафат Коса Совет со Платформа Прецизност Нерѓосувачки Челик Пинцети за ?

Сали Хансен Скитници Косата, Внимавајте-Игла Точка Совет Tweezer и Сали Хансен-Eazy Tweezy-Удобност Зафат Коса

Rating 
DEN 334.08

Залиха
Во магацинот.

Пинцети отстрани splinters и ingrown косата лесно.Детални прецизност со оптимална видливост.Нерѓосувачки челик со contoured зафат за прецизност и контрола.Земја На Потекло : Сад.Сали Хансен Скитници Коса Пазете се Пинцети за ingrown влакната.Needlepoint совет за тврдоглави, ingrown, или regrowth влакната.

Основни карактеристики

Најдобри понуди