• Обновено
LAJA Увозот Криви Нокти Режа Manicuring Ножици, 'Ноктите & Cuticle Тример За Дами & Мажи, Остра Брада Bang Средување на Ножеви, Веѓа Eyelash Shaping, Злато се Справи со Криви

LAJA Увозот Криви Нокти Режа Manicuring Ножици, 'Ноктите & Cuticle Тример За Дами & Мажи, Остра Брада Bang Средување

Rating 
DEN 251.76

Залиха
Во магацинот.

Криви Нокти Режа Manicuring Ножици, Ноктите & Cuticle Тример За Дами & Мажи, Остра Брада Bang Средување На Ножеви, Веѓа Eyelash Shaping, Злато Се Справи Со Криви.Остри Ножеви Со Криви Совет, Остра Точка За Прецизност Кроење.Корисна Мулти Употреба Режа За Сечење & Клипинг Кутикулите, Бендови, Сплит Завршува, Лажни Трепки & Shapng Веѓите.Изработени Од Нерѓосувачки Челик За Да Се Спротивстави На ' Рѓа И Оцрни.Лесно Се Одржува Со Бришење Со Мека, Сува Крпа И Чување Во Затворена Положба Кога Не Е Во Употреба.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Криви Нокти Режа Manicuring Ножици, Ноктите & Cuticle Тример За Дами & Мажи, Остра Брада Bang Средување на Ножеви, Веѓа Eyelash Shaping, Злато се Справи со Криви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди