• Обновено
4pcs Cuticle Тример со Cuticle Тласкач, Двојно-на Чело Нерѓосувачки Челик Помине Смена Сет

4pcs Cuticle Тример со Cuticle Тласкач, Двојно-на Чело Нерѓосувачки Челик Помине Смена Сет

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

【Cuticle помине тласкач】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, здрав. 【4 cuticle pushers】Cuticle Тласкач помага да ги отстраните кутикулите и отстрани кал под ноктите. 【Двојно-заврши дизајн】Професионални cuticle тласкач едниот крај нагло намалување или инциденти надвор од мртвите cuticle; криви рамен крајот турка кожата врати совршено. 【Не се лизга се справи со】Рачка на ноктите тласкач усвојува не се лизга дизајн, кој е лесно да се сфати и контрола. 【Доаѓа со складирање кутија】Помине Cuticle Тласкач Лесно за чување, лесно да се носат кога патувате.Погоден за домашна употреба и ноктите салон.Функција : 1. Тоа е исто така многу погодни за отстранување на лак, едноставна операција, погоден за домашна употреба и ноктите салон.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Чешлање Комплет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Користи : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн Големина : Ноктите Планирање Алатка : Прибл. 12.5 х 0.5 cm / 4.9 x 0.2 во Двојно-на Чело Челик Тласкач : Прибл. 12 x 0.9 cm / 4.7 x 0.4 во Двојно-на Чело Мртвите Кожата Вилушка Челик Тласкач : Прибл. 13.6 x 0,8 cm / 5.4 x 0.3 во Двојно-на Чело Помине Берач : Прибл. 14.5 x 0.6 cm / 5.7 х 0.2 во Чување на Кеса : Прибл. 16.5 x 7cm / 6.5 х 2.8 во Пакет Листа : 1 x Помине Планирање Алатка 1 x Двојно-на Чело Челик Тласкач 1 x Двојно-на Чело Мртвите Кожата Вилушка Челик Тласкач 1 x Двојно-на Чело Помине Собирачи 1 x Складирање Торба Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Основни карактеристики

Најдобри понуди