• Обновено
Seki Работ од не ' Рѓосувачки Челик Помине Ножици (СС-205)

Seki Работ од не ' Рѓосувачки Челик Помине Ножици (СС-205)

Rating 
DEN 480.00

Залиха
Во магацинот.

Не пропаѓање додека сечење плус повеќе прецизна контрола.Оваа помине тример е направен од нерѓосувачки челик и карактеристики на комерцијален пролет за долготрајни перформанси.Тие имаат serrated сечење на работ дека костец додека ги сече ноктите.Плоштадот во облик на ноктите, оставете ноктите да растат надвор директно, наместо во крива.Ергономски Заштитен Јамка Дизајн За Долготрајни Непречено Извршување.Криви Од Не ' Рѓосувачки Челични Ножеви И Остри Рабови За Сечење За Прецизна Контрола.Направен во Јапонија.На ергономски се справи со се вклопува удобно во рака.Доволно Силна За Да Се Намали Во Текот На Доградба На Акрилни Нокти И Ноктите Совети.На serrated рабови се спречи лизгање додека сечење и има ергономски рачки за да се спречи досаден на рацете.На опширно-тестирани дизајн на овие ножици карактеристики на комерцијален јамка дизајн кој им дава трајност и мазна акција.Остри нерѓосувачки челик рабови, исто така, ќе се намали и доградба на акрилни нокти и акрил ноктите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди