• Обновено
Ymemok Нокти во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Помине во Собата, Нокти Алатка за Жените & Мажи, Сина

Ymemok Нокти во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Помине во Собата, Нокти Алатка за Жените & Мажи, Сина

Rating 
DEN 95.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа е изработен од нерѓосувачки челик, силни и издржливи, не е лесно да се оштети.На трим е тркалезна, не е лесно да се солза, и тоа е остри доволно за да се спаси напор.Мала големина и голем капацитет, мала тежина и помалку простор.Сите алатки се уредно спакувани во преносна кутија, која може да биде лесно да се отвори и да се користат.Мерки на претпазливост за употреба : Со цел да биде во можност да го користите за долго време, се чисти по секоја употреба, се стави на алатки назад кон оригиналната позиција на кутија, и да ги чува во чиста и суво место.Име : Маникир Поставена Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : како што е прикажано Големина : како што е прикажано забелешки : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1~3мм грешка, ви благодарам. 2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди