• Обновено
Нокти Алатка, Помине Уметност Алатка, Трајни Помине Clipper 10.8 7.2 1cm за Професионални Салон Дом

Нокти Алатка, Помине Уметност Алатка, Трајни Помине Clipper 10.8 7.2 1cm за Професионални Салон Дом

Rating 
DEN 165.36

Залиха
Во магацинот.

Дизајнот на конкавна не се лизга справи го прави повеќе лесен и удобен за употреба и тоа е исто така лесно да се чисти. Тоа е погоден за професионални салон употреба или домашна употреба и совршен за чување на вашите нокти во потрага чисти и мазни.производи опис : Овој производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик што го прави повеќе издржливи и животната средина.Тоа може да се користи за да се намали мртвите кожата, ноктите каналите, дебели и цврсти нокти, paronychia и leuconychia и така натаму.Дизајнот на конкавна не се лизга справи го прави повеќе лесен и удобен за употреба и тоа е исто така лесно да се чисти. Ве молиме да бидете внимателни кога се користи производот, особено остри врв.Големина : Прибл.Карактеристики : 1.Тоа е погоден за професионални салон употреба или домашна употреба и совршен за чување на вашите нокти во потрага чисти и мазни. Чувајте го надвор од дофат на деца и да се избегне места кои се влажни и вода.Па, што чекаш?Ова е апсолутно добар избор.Spezifikations : Состојба : 100% Сосема new Type : Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Material : Нерѓосувачки Steel Size : Прибл.4 inch Weight : 53g Suitable За : Adult Color : Како Слика Shows Package Вклучуваат : 1 x Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Only Note : 1.Ви благодариме за вашето разбирање.Дизајнот на конкавна не се лизга справи го прави повеќе лесен и удобен за употреба и тоа е исто така лесно да се чисти.Тежина : 53g. Пред средување на ноктите, ве молиме да се впие нозете ваши во тој h. Чистење на residuals по употребата секое време.Оваа помине clipper комбинира ножици со традиционалните помине clippers, што го прави намали најтешките ноктите лесно. Оваа помине clipper комбинира ножици со традиционалните помине clippers, што го прави намали најтешките ноктите лесно. Овој производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик што го прави повеќе издржливи и животната средина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди