• Обновено
Ултра Педикир 4 3/4 Ноктот Nipper - Барел Пролет

Ултра Педикир 4 3/4 Ноктот Nipper - Барел Пролет

Rating 
DEN 604.56

Залиха
Во магацинот.

Ултра Педикир 4 3/4"�Ноктот Nipper - Барел Пролет Овој моќен ноктот nipper има силна, остри ножеви кои може да се намали thickest ноктите со леснотија.Моќен и мазна барел пролет акција.Има механизам за заклучување.Стискаш рачки за ослободување механизам за заклучување.Произведено во Италија.Поддржани од страна на Ултра е Доживотна Гаранција. *Ноктите треба да се намали директно во да ја спречи ingrown ноктите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди