• Обновено
Германски Стоматолошки Scaler ги Собереш Нерѓосувачки Челик Алатки со Инспекција Огледало 4 Сет (16 Секоја)

Германски Стоматолошки Scaler ги Собереш Нерѓосувачки Челик Алатки со Инспекција Огледало 4 Сет (16 Секоја)

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ( ГАРАНТИРА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД ) НЕ CAMPROMISE ВО КВАЛИТЕТОТ.НОВИОТ ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ Стоматолошки Огледало со Рачка Стоматолошки Пополнување алатка Separator - Стоматолошки Scraper, Стоматолошки Огледало, Стоматолошки Сонда & Стоматолошки Scaler ( 4 СЕТ.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ( ГАРАНТИРА за ПАРИТЕ НАЗАД ) НЕ CAMPROMISE ВО КВАЛИТЕТОТ на НОВИОТ ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ Стоматолошки Огледало со Рачка Стоматолошки Пополнување алатка Separator - Стоматолошки Scraper, Стоматолошки Огледало, Стоматолошки Сонда & Стоматолошки Scaler ( 4 СЕТ ) мора да алатка за Стоматолози Професионални & Лична употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди