• Обновено
365 од Целата Храна на Пазарот, Маслинки Црни Зрела Проследен Медиум, 6 Унца

365 од Целата Храна на Пазарот, Маслинки Црни Зрела Проследен Медиум, 6 Унца

Rating 
DEN 2104.80

Залиха
Во магацинот.

365 од Целата Храна Пазарот на производи за да ви даде дека танц-долу-на-ходниците чувство, виртуелна ходниците премногу!Нашиот голем опсег на избори со премиум состојки на цени ќе може да се добие надолу со прави намирници шопинг толку многу повеќе отколку истурам основите во вашата кошничка.Не е вашиот типичен ироничен конзервирана маслиново масло, нашите проследен црни маслинки се пука со богата, buttery вкус.Ние внимателно рака изберете само manzanilla маслинки, донесе во Калифорнија од страна на шпанците над 200 години и се одгледува за нивните малку чукнат, мазна уште жив вкус.Нашите црните маслинки да одат преку традиционалните созревање процесот за седум дена, претворајќи ги длабока сенка на виолетова.Уживајте во нашата проследен сецкани маслинки и се додава на тестенини сосови, на пици, или раскошен на вашата омилена салата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди