• Обновено
Kat е 28451 Мотор Грејач Замена Кабелот 120 Volts 18 Мерач 3 Жица 1 ft. Моторот Грејач За Замена На Кабелот

Kat е 28451 Мотор Грејач Замена Кабелот 120 Volts 18 Мерач 3 Жица 1 ft. Моторот Грејач За Замена На Кабелот

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Моторот Грејач; Замена на Кабелот; 120 Volts; 18 Колосек; 3 Жица; 1 ft.;.Kats Грејач верува дека квалитетот е основен услов во дизајн, производство и испорака на нашите производи и услуги.Нашата политика за квалитет е Вкупно Задоволството на Клиентите во испораката на производи и услуги и доследно да се исполнат развива очекувањата на клиентите за услугите.Ние ќе продолжат со континуирано подобрување на квалитетот програми кои му овозможуваат на секој вработен да се направи неговата или нејзината работа право за прв пат и секој пат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди