• Обновено
Carburetor Пред-Грејач Црево, 36 Долго, 3/4 Дијаметар, Секој, Компатибилен со Dune Кабриолет

Carburetor Пред-Грејач Црево, 36 Долго, 3/4 Дијаметар, Секој, Компатибилен со Dune Кабриолет

Rating 
DEN 406.56

Залиха
Во магацинот.

Се Продаваат Поединечно.Компатибилен со "Фолксваген" врз Основа Dune Buggies.Произведени од високо флексибилни алуминиум и содржи без хартија оваа корозија и пламен отпорни (до 450 степени) 3/4 инчи x 36 инчи секој Материјал : Алуминиум Должина : 36 инчи Дијаметар : 3/4 inches Carburetor Пред-Грејач Црево 36 Долго 3/4 Дијаметар Секој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди