• Обновено
Carburetor Пред-Грејач Црево, 36 Долго, 1 Дијаметар, Секој, Компатибилен со Dune Кабриолет

Carburetor Пред-Грејач Црево, 36 Долго, 1 Дијаметар, Секој, Компатибилен со Dune Кабриолет

Rating 
DEN 123.36

Залиха
Во магацинот.

Алуминиумски Материјал.Високо Флексибилен. 1" X 36".Се Продава Во Секоја Од Нив.Empi Квалитет.Произведени од високо флексибилни алуминиум и содржи без хартија оваа корозија и пламен отпорни (до 450 степени) 1 инчи x 36 инчи Продаваат Секој Материјал : Алуминиум Должина : 36 инчи Дијаметар : 1 inches Carburetor Пред-Грејач Црево 36 Долг 1 Дијаметар Секој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди