• Обновено
Carburetor Пред-Грејач Црево, 36 Долго, 1-3/4 Дијаметар, Секој, Компатибилен со Dune Кабриолет

Carburetor Пред-Грејач Црево, 36 Долго, 1-3/4 Дијаметар, Секој, Компатибилен со Dune Кабриолет

Rating 
DEN 334.56

Залиха
Во магацинот.

Алуминиумски Материјал.Високо Флексибилен. 1-3/4" X 36".Се Продава Во Секоја Од Нив.Empi Квалитет.Алуминиум carburator preheater црево корозија и пламен отпорни на 450 сте.Се продава секој Материјал : Алуминиум Должина : 36 инчи Дијаметар : 1-3/4 inches Carburetor Пред-Грејач Црево 36 Долго 1-3/4 Дијаметар Секој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди