• Обновено
Воздухот се Пропустливи Штекер,60mm Авто Автомобил Грејач Дуктус Топол Воздух се Пропустливи Штекер Замена за Eberspacher Webasto Propex

Воздухот се Пропустливи Штекер,60mm Авто Автомобил Грејач Дуктус Топол Воздух се Пропустливи Штекер Замена за

Rating 
DEN 321.36

Залиха
Во магацинот.

00, 201577890600, 398551, 398.Може да ја спречи на површината на автомобил на воздух пропустливи од гребнатини, прашина итн.) Пакет Се Вклучени : 1 * Топол Воздух Излезот Забелешка : 1. 【Стандардна Спецификација】Топол Воздух Излезот Замена за Eberspacher Con Replacement форма за строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење. (Компатибилност Замена Замена Замена Замена Замена за референцата.551 Количина : Еден Пакет Тежина : Околу.(Компатибилност Замена за референцата. 【Лесно да се Инсталира】Автомобил Топол Воздух Излезот погодна Замена за 60mm топол воздух ducting.7 оз Fitment : Замена, Замена Замена Замена Замена за Eberspacher, Замена Замена Замена Замена Замена за Webasto, Замена Замена Замена Замена Замена за Propex и други разнесени воздух грејач системи.Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот. Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов МоделБрој : 930680 Име на Производ : Топол Воздух Излезот Материјал : Пластични Боја : Црна Дијаметар : 60mm / 2.【Fitment】Rotatable Автомобил Грејач Дуктус Топол Воздух се Пропустливи Штекер погодна Замена за Eberspacher, Замена за Webasto, Замена за Propex и други разнесени воздух грејач системи.4 инчен Друг Дел Број : 20. Лесна инсталација, но професионална инсталација е препорачливо.Изработени според оригиналната спецификации.(Компатибилност Замена за референцата.(Компатибилност Замена за референцата.(Компатибилност Замена за референцата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди